boekmakelaar is momenteel afwezig,boekmakelaar heeft de volgende melding achtergelaten:

01012035

De verkoper verwacht te reageren na 01-01-2035
Titel

Echte liefde. Erotische verhalen

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9053335803

Uitgever

Prometheus

Prijs

6,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1997, 228 pp., paperback. Goed

Meer info
Net exemplaar met minimale gebruikssporen.

Ze vertellen me bijna alles, in treincoupés, cafés, hotelfoyers. Ik word naar binnen gevraagd in woonkeukens en boudoirs. Ik luister. Stel geen vragen, maar weer ook niet af. Wat men mij heeft ingefluisterd, is onherkenbaar geworden als het eenmaal zwart op wit op papier staat, om nog maar te zwijgen over wat de lezer maakt van die afstotelijke, prachtige of banale dagdromen die ik hem of haar doorgeef. Schaamteloze, vertederende, bizarre verhalen, waarin het steeds om dat ene draait. Elisabeth Ambras is te slim om in de val van de pornografie te lopen. Daarvoor heeft ze veel te veel humor en is ze misschien ook te boosaardig. Ze ziet vooral wat de pornograaf ontgaat: de tragikomische achtergrond van het paringsritueel.
Afbeeldingen
Ambras, Elisabeth - Echte liefde. Erotische verhalen
boekmakelaar Maastricht

Betaling met paypal is mogelijk.

Afhalen van boeken in overleg.
Na één dag geen antwoord, kijk dan in je spambox.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel boekmakelaar.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekmakelaar
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekmakelaar een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekmakelaar vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekmakelaar kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren