Titel
Essai Critique sur la doctrine relativiste. Systèmes de Sur le problème du déterminisme. Exposés de Physique Générale II (Actualités Scientiques et Industrielles 112)
Schrijver
Eddington, Arthur
Uitgever
Paris, Hermann & Cie. Éditeurs, 1934
Prijs
€ 15,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
paperbound (broché), 8vo 25 pp.
Meer info
très bon état (non-coupé); texte classique de la physique
Pallas Books
Leiden
Voor boeken boven Euro 45,00 vragen wij betalen vooraf.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Pallas Books
- Na uw bestelling ontvangen u en Pallas Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Pallas Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Pallas Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.