boekmakelaar is momenteel afwezig,boekmakelaar heeft de volgende melding achtergelaten:

01012035

De verkoper verwacht te reageren na 01-01-2035
Titel

Een computermodel voor het ondersteunen van euthanasiebeslissingen

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789046600207

Uitgever

Maklu

Prijs

25,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2005, 317 pp., paperback. NIEUWSTAAT. GESIGNEERD

Meer info
Nieuwstaat, met gesigneerde opdracht van een van de promotoren voor een collega hoogleraar.

In Nederland mogen artsen zonder een scherp criterium beslissen op een verzoek tot euthanasie. In een dergelijke beslispraktijk is het onwaarschijnlijk dat er consistentie bestaat tussen hun beslissingen. Dit proefschrift heeft allereerst ten doel deze inconsistente beslispraktijk aan te tonen. Het proefschrift presenteert voorts een computermodel waarmee de inconsistentie tussen euthanasiebeslissingen in principe teruggedrongen kan worden. Ter onderstreping van het belang van dit model toont de auteur aan dat twee cruciale beslissingen van de Hoge Raad [het Chabot-arrest en het Brongersma-arrest] wezenlijk strijdig zijn met elkaar. Wil men de gesignaleerde inconsistenties volledig en definitief voorkomen, dan zal de bron daarvan [de Wet Toetsing Levensbeëindiging] moeten worden aangepakt. Daarom wordt in het proefschrift het politieke voorstel gedaan om de euthanasiewet in te trekken en tezelfdertijd de hulp bij zelfdoding te decriminaliseren.

Dit is een boek in de Meijers-reeks. De reeks valt onder verantwoordelijkheid van het E.M. Meijers Instituut voor Rechtswetenschappelijk Onderzoek van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid van de Universiteit Leiden. Dit promotieonderzoek vond plaats in het kader van het onderzoeksprogramma Multi Level Jurisdiction en stond voorts onder auspiciën van SIKS, de Nederlandse Onderzoeksschool voor Informatie en Kennissystemen.

Uit de inhoud:
Inleiding
De totstandkoming van de Nederlandse euthanasiewet in kort bestek
Aantekeningen bij de huidige euthanasiewet
Hoe denkt en beslist een arts in gevallen van euthanasie?
Case based reasoning
Een CBR-model voor de ondersteuning van euthanasiebeslissingen
KVL ten voeten uit
Evaluatie van KVL
Eindconclusies
Afbeeldingen
Hamburg, Fredeick - Een computermodel voor het ondersteunen van euthanasiebeslissingen
boekmakelaar Maastricht

Betaling met paypal is mogelijk.

Afhalen van boeken in overleg.
Na één dag geen antwoord, kijk dan in je spambox.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel boekmakelaar.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekmakelaar
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekmakelaar een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekmakelaar vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekmakelaar kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren