Titel
Schetsen uit mijne Javaansche portefeuille
Schrijver
NAGEL, G.H. (Ambtenaar bij het Gouvernement in Ned.-Indië)
Taal
Nederlands
Uitgever
Amsterdam, C.G. Sulpke, 1828.
Prijs
€ 265,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Linnen (licht verkleurd), viii, 118 p., gravure Cheribon, zeer goede conditie en zeer zeldzaam.
Meer info
Vlt geschreven reisschetsen (o.a. natuurhistorie) en het koloniale leven(o.a. de njai). Zie R. Nieuwenhuys, Oost-Indische Spiegel, p.94-95: 'Als historish en sociologisch document zijn Nagels schetsen onvervangbaar.'; Buur PD 10.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Schatgraven
- Na uw bestelling ontvangen u en Schatgraven een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Schatgraven vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Schatgraven kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.