Titel

Wie ben ik dat ik dit doen mag? / zes koninklijke inhuldigingen

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789029087315

Uitgever

J.M. Meulenhoff

Prijs

5,00

Bijzonderheden

2011, 320 pp. Paperback met flappen. In perfecte staat!

Meer info
Omschrijving
Bij de inhuldiging van koning Willem II op 28 november 1840 werden zes mensen doodgedrukt in de opgewonden menigte. Eigenlijk acht, want twee van de slachtoffers waren zwanger. De nieuwe koning liet weten het voorval te betreuren, maar verder uitermate tevreden te zijn met het verloop van de dag. De inhuldiging van Beatrix op 30 april 1980 verliep ook niet van een leien dakje. Een rookbom ontplofte op de Dam en in de stad stond de leuze ‘geen woning geen kroning’ op muren geklad. Inmiddels zijn er zes inhuldigingen geweest en de zevende zal niet meer heel lang op zich laten wachten. Deze zes dagen zijn perfect gedocumenteerd. Reden te meer om ze onder de loep te nemen, tot in hun gekste, ontroerendste en meest emotionele details.
Afbeeldingen
Hermans, Dorine - Wie ben ik dat ik dit doen mag? / zes koninklijke inhuldigingen
Lorem ipsum Leek

Wanneer uw bestelling niet door uw brievenbus past wordt het pakket verstuurd naar het dichtstbijzijnde DHL-Parcel punt.

Let op: uit ervaring blijkt dat ons antwoord via Boekwinkeltjes in uw spam-box terecht kan komen. Lijkt het erop dat u geen antwoord krijgt? Kijk daar dan even.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Lorem ipsum.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Lorem ipsum
  • Na uw bestelling ontvangen u en Lorem ipsum een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Lorem ipsum vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Lorem ipsum kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren