Titel
Nieuwe "Trou-ringh"
Schrijver
Visser, Ds. H.A.
Taal
Nederlands
Uitgever
G.F. Callenbach N.V., Nijkerk, 1e druk, 1950
Prijs
€ 5,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Gebonden, 236 bladzijden
Meer info
Inhoud:
I Als man en vrouw schiep God de mens
II Het is niet goed dat de mens alleen zij
III Jongens en meisjes
IV De verloving
V Twee geloven op één kussen, daar slaapt de duivel tussen
VI Als de ander er niet aan doet
VII Liefde zonder ring
VIII Als je overblijft
IX Gevaren van de eenzaamheid
X Wat is een huwelijk?
XI Gesprek vóór de grote dag
XII 't Grote en 't kleine gezin
XIII Verantwoord ouderschap
XIV Gesprek bij de wieg
XV Moeten we onze kinderen geestelijk vrij laten?
XVI Spanningen tussen ouders en kinderen
XVII Trouw moet blijken
Afbeeldingen
Verzending van boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling. Ophalen is mogelijk na afspraak.
Wij reageren altijd binnen 24 uur na uw bestelling. Heeft u binnen deze tijd geen reactie ontvangen, dan is onze mail waarschijnlijk in de spambox terecht gekomen.
We verzenden brievenbuspost via PostNL en pakketten via DPD. De tarieven voor thuisbezorging bedragen € 4,25 voor brievenbuspost, € 6,75 voor pakketten tot 3 kg en € 7,60 voor pakketten van 3 kg tot 10 kg. Voor pakketten is het mogelijk om deze af te halen bij een DPD parcelshop (de verzendkosten bedragen dan € 6,40). Boeken worden standaard naar het huisadres gezonden, wilt u liever afhalen bij een parcelshop, dan dit graag bij de bestelling aangeven. Meerdere boeken ineens kopen scheelt verzendkosten.
De verzendkosten naar België bedragen € 7,80 thuisbezorgd.
Verzendkosten naar andere landen zijn op aanvraag.
Retourneren is mogelijk binnen 14 dagen. Retourkosten zijn voor eigen rekening.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Leesluis
- Na uw bestelling ontvangen u en Leesluis een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Leesluis vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Leesluis kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.