Titel
feestelijke nagerechten
Schrijver
Bouland-De Ruyter, Birgitta (eindred.)
Taal
Nederlands
ISBN
9788449927065
Uitgever
lekturama,
Prijs
€ 5,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1979 hc met so goed 9788449927065 216 Met dit boek hebt u zo’n overweldigende keus uit de heerlijkste nagerechten, dat u onbeperkt de lekkerste dingen op tafel kunt brengen.
Meer info
Zo kunt u zien dat er veel aandacht wordt besteed aan ijsvariaties. Smakelijk en vaak héél makkelijk en snel klaar te maken. Maar ook gezonde nagerechten komen uitgebreid aan de orde. De talloze recepten met allerhande lekkere vruchten en vruchtensappen zijn daar het bewijs van. Ook voor confituren en marmelades is een aanzienlijke plaats ingeruimd. Met recht dus een bij uitstek ‘lekker’ boek.
Met al die kleurenfoto’s zien de bladzijden er smakelijk uit. Om van te watertanden! Uw dagelijkse maaltijden krijgen ineens iets feestelijks met zulke nagerechten.
Met dit boek hebt u zo’n overweldigende keus uit de heerlijkste nagerechten, dat u onbeperkt de lekkerste dingen op tafel kunt brengen.
Afbeeldingen
Let op! Kijk ook in uw map "ongewenste mail". Soms komen berichten van Boekwinkeltjes.nl daarin terecht.
De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenbinder
- Na uw bestelling ontvangen u en boekenbinder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenbinder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenbinder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.