Boekenprinses is momenteel afwezig,Boekenprinses heeft de volgende melding achtergelaten:

In verband met omstandigheden worden bestellingen van 6 mei 2026 tot 25 mei 2026 vanaf 26 mei 2026 verzonden.

De verkoper verwacht te reageren na 26-05-2026
Titel

Liefde en liefdesdelicten

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Uitgeverij Winants Heerlen, 1951

Prijs

5,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

323 pp, harde kaft met (matige) omslag, boek zelf in goede en schone staat

Meer info
In de voor ons liggende studie, die 323 blz. bevat en waarvan de oorspronkelijke titel luidt "Amour et crimes d' amour". maken we kennis met de inzichten van de schrijver op het gebied van het passionele delict. We herkennen de geleerde in de knappe analyse en in de schone en toch vrij eenvoudige taal. Deze aantrekkelijke weergave van gedachten is mede een teken dat we te doen hebben met hei werk van een meester in zijn vak. van een auteur die de materie welke hij behandelt, beheerst. Ook dit boek van Prof. de Greeff betekent een verademing in de lange reeks van vaak moeilijk te lezen en te begrijpen psychologische en psychiatrische vakliteratuur. Het boek is menselijk, levensecht en getuigt van een grote kennis van de mens en van de passionele delinquent. Een kennis die de schrijver zich niet alleen kan hebben eigen gemaakt door grote gaven van zijn geest, maar waarvoor hij over even grote geven van hart heeft moeten beschikken. De critisch experimenteel ingestelde lezer, degene die ongeveer alleen nog gelooft in de resultaten van exacte wetenschappen, zal wellicht niet zoveel waardering kunnen opbrengen voor dit werk. Toch toont juist dit boek aan dat het een catastrofale verarming van onze geest en van ons leven zou betekenen indien we alleen als waarheid en als waarde willen accepteren hetgeen we exact kunnen meten. Bij het lezen van deze knappe studie van het passionele delict dient de lezer steeds voor ogen te houden dat de beschouwingen gebaseerd zijn op een analytische studie van een aantal passionele delinquenten: zij moeten gerekend worden tot het minderwaardige deel van het mensdom, zowel in verstandelijk als in affectief opzicht.
Afbeeldingen
Greeff, Prof Dr E. de - Liefde en liefdesdelicten
Boekenprinses Nuis

Verzending van boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling. Ophalen is mogelijk na afspraak.

Wij reageren altijd binnen 24 uur na uw bestelling. Heeft u binnen deze tijd geen reactie ontvangen, dan is onze mail waarschijnlijk in de spambox terecht gekomen.

We verzenden brievenbuspost via PostNL en pakketten via DPD. De tarieven voor thuisbezorging bedragen € 4,25 voor brievenbuspost, € 6,75 voor pakketten tot 3 kg en € 7,60 voor pakketten van 3 kg tot 10 kg. Voor pakketten is het mogelijk om deze af te halen bij een DPD parcelshop (de verzendkosten bedragen dan € 6,40). Boeken worden standaard naar het huisadres gezonden, wilt u liever afhalen bij een parcelshop, dan dit graag bij de bestelling aangeven. Meerdere boeken ineens kopen scheelt verzendkosten.

De verzendkosten naar België bedragen € 7,80 thuisbezorgd.
Verzendkosten naar andere landen zijn op aanvraag.

Retourneren is mogelijk binnen 14 dagen. Retourkosten zijn voor eigen rekening.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekenprinses.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekenprinses
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekenprinses een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenprinses vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekenprinses kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren