Titel

Modern Short Stories. Edited with an introduction & notes by Jim Hunter

Schrijver
Taal

Engels

Uitgever

Faber and Faber

Prijs

18,50

Bijzonderheden

Engelstalig, herdruk, 1977, paperback, 219 pp, paar deukjes in kaft, verder goed

Meer info
Short stories by Dylan Thomas, Jeffrey Dutton, Katherine Mansfield, Alan Paton, Ted Hughes, James Thurber, James Hanley, Joyce Cary, T.F. Powys, Patrick O'Brian, D.H. Lawrence, Ernest Hemmingway, F. Scott Fitzgerald, William Faulkner, Walter de la Mare
Afbeeldingen
Thomas, Dylan and others - Modern Short Stories. Edited with an introduction & notes by Jim Hunter
Storysellers Thesinge

Storysellers in Groningen..

Wanneer je in ons boekwinkeltje iets bestelt, betaal je in Nederland nooit meer dan € 4,25 verzendkosten. Of je nu een gewoon boek bestelt, een dikke pil die niet door de brievenbus past, of een stapel boeken tegelijkertijd.

Woon je in een ander land, USE GOOGLE TRANSLATE, en vraag ons even naar jouw verzendkosten.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Storysellers.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Storysellers
  • Na uw bestelling ontvangen u en Storysellers een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Storysellers vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Storysellers kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren