Titel

De Favoriet

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789029022767

Uitgever

Meulenhoff, Uitgeverij

Prijs

3,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

In zeer goede staat

Meer info
De oorspronkelijke titel is "The Natural", wat natuurtalent betekent. En dat is wat Roy Hobbs was. Op zijn negentiende bestemd om een van Amerika's beste honkballers te worden, maar voordat hij zichzelf kan bewijzen wordt hij in zijn buik geschoten door een vrouw als hij zegt dat hij de beste honkballer aller tijden wil worden. Zestien jaar later probeert Roy opnieuw de honkbaltop te bereiken en weer is het een vrouw die wedijvert met zijn obsessie, wat deze keer tot zijn totale ondergang leidt. Dit is Malamud's eerste roman, uit 1952. De vertaling heeft een ouderwetse toon maar dat is ook de sfeer van het boek. Het is verfilmd, met Robert Redford (ook op de hoes), en voor honkballers zeker een heerlijke aanwinst.

Verzendkosten: 6 postzegels

Bij meerdere aankopen wil ik graag verzendingen combineren om portokosten uit te sparen.

Afhalen in Zoetermeer of Spijkenisse is eventueel ook mogelijk.
Afbeeldingen
Malamud - De Favoriet
Tineke's boeken Spijkenisse

Bij meerdere aankopen wil ik graag verzendingen combineren om portokosten uit te sparen.

Afhalen in Zoetermeer of Spijkenisse is eventueel ook mogelijk.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Tineke's boeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Tineke's boeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Tineke's boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Tineke's boeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Tineke's boeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren