Titel
Frans Molenaar design
Schrijver
Kramps, Emmanuelle (coördinatie)
Taal
Nederlands
ISBN
9789066118119
Uitgever
Bussum: V+K Publishing/Inmerc, 1997. Geen drukverm. foto's van onder veel anderen Paul Huf en Inez van Lamsweerde; tekstbijdragen van o.a. Ischa Meijer en Connie Palmen.
Prijs
€ 15,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
32,4 x 24,2 cm. Softcover m. flappen, genaaid, 126p. In goede staat. 814gr.
Kas Cornelis
Amsterdam
Vermeld uw telefoonnummer bij een bestelling - voor als email niet aankomt.
Afhalen niet mogelijk.
Wij accepteren PayPal.
Actief sinds 2006 - KvK 87628244
NIEUW EMAILADRES: vandijk@kascornelis.nl
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Kas Cornelis
- Na uw bestelling ontvangen u en Kas Cornelis een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Kas Cornelis vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Kas Cornelis kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.