Boekenprinses is momenteel afwezig,Boekenprinses heeft de volgende melding achtergelaten:

In verband met omstandigheden worden bestellingen van 6 mei 2026 tot 25 mei 2026 vanaf 26 mei 2026 verzonden.

De verkoper verwacht te reageren na 26-05-2026
Titel

Het kan anders. Een pleidooi voor positieve verandering

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789081693509

Uitgever

Van Lindonk & de Bres Special Projects, 2012

Prijs

4,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

80 pp, softcover, in goede staat

Meer info
Het Kan Anders heeft de hoop en intentie om een positieve bijdrage te leveren aan een nieuw helder humaan succesvol en vernieuwend Nederland in de 21ste eeuw.

Nederland is een prachtig land. Er is veel dat hier super goed is geregeld. Er is een enorme vrijheid en welvaart. Wil je al dit moois behouden en er een positieve bijdrage aan leveren? Lees dan ‘’Het Kan Anders’’. Er is namelijk ook een keerzijde: wij leven in een land dat dichtslibt door te veel regels, verouderde systemen, logheid, te veel belangen, te veel ambtenaren, en te veel vangnetten. En niet genoeg persoonlijke verantwoordelijkheid. En dat kan anders geregeld worden.

’Het Kan Anders’’ doet een beroep op het nemen van meer persoonlijke verantwoordelijkheid. En komt met concrete voorstellen voor verbetering.

Het Kan Anders gaat in op verschillende relevante onderwerpen zoals Maatschappij, Onderwijs, Natuur, Bedrijfsleven, Belastingen, EU deelname enz.. Er is een eerste analyse losgelaten op hoe wij met elkaar sommige zaken anders zouden kunnen gaan regelen. Het is immers ons Nederland!
Afbeeldingen
Robertson, Erik R. - Het kan anders. Een pleidooi voor positieve verandering
Boekenprinses Nuis

Verzending van boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling. Ophalen is mogelijk na afspraak.

Wij reageren altijd binnen 24 uur na uw bestelling. Heeft u binnen deze tijd geen reactie ontvangen, dan is onze mail waarschijnlijk in de spambox terecht gekomen.

We verzenden brievenbuspost via PostNL en pakketten via DPD. De tarieven voor thuisbezorging bedragen € 4,25 voor brievenbuspost, € 6,75 voor pakketten tot 3 kg en € 7,60 voor pakketten van 3 kg tot 10 kg. Voor pakketten is het mogelijk om deze af te halen bij een DPD parcelshop (de verzendkosten bedragen dan € 6,40). Boeken worden standaard naar het huisadres gezonden, wilt u liever afhalen bij een parcelshop, dan dit graag bij de bestelling aangeven. Meerdere boeken ineens kopen scheelt verzendkosten.

De verzendkosten naar België bedragen € 7,80 thuisbezorgd.
Verzendkosten naar andere landen zijn op aanvraag.

Retourneren is mogelijk binnen 14 dagen. Retourkosten zijn voor eigen rekening.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekenprinses.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekenprinses
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekenprinses een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenprinses vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekenprinses kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren