Titel
'De Tuyn ghesloten'. Het beleg van Hulst anno 1645. Luxe-exemplaar!
Schrijver
Prinsen, A. en P. Stockman -
Uitgever
Hulst, Uitgeverij 'De Maelstede', 1993. Halflinnen met verguld rugschildje en omslag met flappen, 66p.+ 2 uitslaande kaarten in kleur.
Prijs
€ 40,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Luxe-editie. Op Van Gelder gedrukt en met de hand gebonden in een genummerde oplage van 38 exemplaren (en enkele h.c.). Royaal geïllustreerd; perfect!
Secundus
Hulst
Lid van de Nederlandsche Vereeniging van Antiquaren.
Gelieve bij bestellingen ook in uw spambox te kijken aub!
U kunt uiteraard om een foto van het betreffende werk vragen!
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Secundus
- Na uw bestelling ontvangen u en Secundus een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Secundus vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Secundus kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.