Titel
Zen Mama . ( Wat boeddhisme en moederschap gemeen hebben . ) Het moederschap dwingt je om op zen-achtige wijze in het leven te staan. Sterker nog: zen kan je als moeder helpen. Zen geeft vrijheid en rust te midden van vermoeidheid en twijfel. -
Schrijver
Miller , Karen . [ isbn 9789025959685 ]
Taal
Nederlands
ISBN
9789025959685
Uitgever
Have, Ten
Prijs
€ 6,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
paperback in als nieuwe staat - 0413 - 1e dr. 2009 - 204 p. - 331 gr.
Meer info
Weinig moeders zullen zich ervan bewust zijn, maar iedere moeder zal iets van de zenprincipes in praktijk moeten brengen om niet volkomen overspannen kopje onder te gaan. Onbevangen leven in het moment, meegaan met de stroom, ja zeggen tegen wat op je weg komt.
Miller schrijft over het pad van een jonge moeder, van zwangerschap tot peutertijd. Zij brengt de fasen van het moederschap in kaart, van de naïeve verwachtingen en verwarring naar de voldoening in alledaagse taken en het ontwikkelen van een groter zelfbewustzijn. Zij maakt hierbij gebruik van haar eigen ervaringen als moeder, van haar studie en jarenlange zenmeditatie.
De auteur kreeg zelf op haar 42e voor het eerst een kind. Het moederschap heeft haar kijk op zen diepgaand en blijvend beïnvloed.
Karen Miller is schrijfster en zenlerares in de lijn van de legendarische zenmeester Taizen Maezumi Roshi. Gedurende twintig jaar was zij succesvol werkzaam in marketing en public relations.
Afbeeldingen
![Miller , Karen . [ isbn 9789025959685 ] - Zen Mama . ( Wat boeddhisme en moederschap gemeen hebben . ) Het moederschap dwingt je om op zen-achtige wijze in het leven te staan. Sterker nog: zen kan je als moeder helpen. Zen geeft vrijheid en rust te midden van vermoeidheid en twijfel. - Miller , Karen . [ isbn 9789025959685 ] - Zen Mama . ( Wat boeddhisme en moederschap gemeen hebben . ) Het moederschap dwingt je om op zen-achtige wijze in het leven te staan. Sterker nog: zen kan je als moeder helpen. Zen geeft vrijheid en rust te midden van vermoeidheid en twijfel. -](https://images.boekwinkeltjes.nl/large/OeomKZ1amUqyk2Ffr7Wp.jpg)
Specialiteit, Esoterische boeken, in vele genres , ook is er een ruime sortering van vele diverse soorten aanwezig in onze voorraad .
IBAN :NL84INGB0001880405 ( INGBNL2A )
L.M.F.Ottens . 1188BG 204 Amstelveen
info@bocurio.nl of www.bocurio.nl esoterierboeken@gmail.com. KvK 34138285 . BTW No. NL 001177745B36 Mobiel 0618330133
Prijzen zijn inclusief BTW, marge regeling v.t.p., deze wordt niet apart vermeld en exclusief porto.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met DE ESOTERIER
- Na uw bestelling ontvangen u en DE ESOTERIER een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van DE ESOTERIER vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- DE ESOTERIER kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.