Titel

Eene zaak van regt en billijkheid. Enkele episoden (.....) 1860-1985

Schrijver
Uitgever

Leidschendam Billiton Intern. Metals 1985 1ste druk 90 p.

Prijs

15,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

kleurenfoto's, facsimile's linnen + stofomslag Als nieuw. Verantwoording, , bronvermelding illustraties. Fraai uitgegeven boek met 4 episoden uit de gteschiedenis van het in Indie werkzame tinbedrijf.

des Indes Driebergen

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel des Indes.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met des Indes
  • Na uw bestelling ontvangen u en des Indes een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van des Indes vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • des Indes kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren