Titel

Langs de mysterieuze grenzen van het leven

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789025957292

Uitgever

Ten Have, 2006

Prijs

5,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1e druk, paperback, naam + datum op schutblad, zeer goede staat

Meer info
Jan Lever schrijft onder andere over geloof en wetenschap, schoonheid in de wereld, toeval en zin en over Intelligent Design, steeds in een frisse, toegankelijke en uitdagende stijl. Hoe ver Lever zijn tijd steeds vooruit was, blijkt uit deze bundel, die ook fraai laat zien hoe zijn denken zich ontwikkeld heeft. De stukken zijn geselecteerd en ingeleid door de redactie van het succesvolle boek 'Schitterend ongeluk of sporen van ontwerp' (6 drukken sinds juni 2005).

Prof.dr. J. Lever ( 922) was 34 jaar hoogleraar biologie aan de Vrije Universiteit te Amsterdam en is lid van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen. Al zo'n zeventig jaar stelt deze christen-bioloog zich vragen over schepping en evolutie. In de gereformeerde wereld van de jaren vijftig was hij een pionier op dit terrein, maar ook aan het recente debat over Intelligent Design levert hij zijn kritische bijdragen. Lever schrijft zeer leesbaar, met aanstekelijk enthousiasme, ook voor niet-vakgenoten.

Voorafgegaan door een interview dat journalist Willem Bouwman hem afnam.

Van de pionier in het denken over schepping en evolutie.
Hartogboeken Rotterdam

VERZENDKOSTEN NEDERLAND:

PostNL
Briefpakje: E 3,95 (tot 2 kg)
Pakketpost: E 7,15 naar een huisadres of E 6,75 naar een PostNL afhaalpunt

DHL
Pakketpost: E 7,00 naar een huisadres of E 4,75 naar een DHL afhaalpunt

DPD
Pakketpost: E 6,95 naar een huisadres

VERZENDKOSTEN BELGIË:

DPD
Pakketpost (KLEIN PAKKET): E 7,50 naar een huisadres
Pakketpost (GROOT PAKKET): E 8,00 naar een huisadres

__________________________________________________________________________________

Of afhalen in het magazijn (Maria Danneelserf 1, Capelle a/d IJssel) op ma. t/m zat. tussen 15.00 en 16.00 u. Alleen op afspraak!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Hartogboeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Hartogboeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Hartogboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Hartogboeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Hartogboeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren