Titel
Icebergs. The Antarc tic comes to town
Schrijver
Cull, Dave (tekst) & Stephen Jaquiery (fotografie)
Taal
Engels
ISBN
9781877361944
Uitgever
Dunedin: Longacre Press, 2007. Expliciet 1ste dr.
Prijs
€ 17,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Softcover, garenloos, 88p. Uiteinden een beetje gekruld; verder uitstekend. 294gr.
Meer info
Het relaas van de dag dat er een ijsberg langskwam aan de kust van Nieuw Zeeland. Gek genoeg is dit boek uitermate schaars.
Kas Cornelis
Amsterdam
Vermeld uw telefoonnummer bij een bestelling - voor als email niet aankomt.
Afhalen niet mogelijk.
Wij accepteren PayPal.
Actief sinds 2006 - KvK 87628244
NIEUW EMAILADRES: vandijk@kascornelis.nl
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Kas Cornelis
- Na uw bestelling ontvangen u en Kas Cornelis een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Kas Cornelis vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Kas Cornelis kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.