J.M. v/d Meer is momenteel afwezig,J.M. v/d Meer heeft de volgende melding achtergelaten:

Bestellingen geplaatst op vrijdag 1 mei worden verzonden of beantwoord op maandag 4 mei

De verkoper verwacht te reageren na 04-05-2026
Titel

Het nieuwe handboek voor de sportvisser.

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789051213058

Uitgever

Tirion

Prijs

5,00

Bijzonderheden

1997,, 2e druk, gebonden, 256 blz. goed

Meer info
Kees Ketting stelde met een team geroutineerde hengelsportpublicisten een nieuw en zeer rijk geïllustreerd standaardwerk samen. Uitgangspunt bij de opzet van Het nieuwe handboek voor de sportvisser is het feit dat er behoefte blijkt te zijn aan een modern boek waarin het sportvissen in de negentiger jaren helder uiteen wordt gezet.
De auteurs nemen de lezer met veel elan mee op hun vistochten langs en op zoet en zout water, ze maken hem deelgenoot van vele trucs en technieken, die onmiddellijk bijdragen tot meer hengelplezier en tot mooiere vangsten. Om heden ten dage behoorlijke resultaten te boeken op een weidelijke manier, daarbij de natuur in haar waarde latend, is basiskennis onontbeerlijk; al was het alleen maar om het immense aanbod in hengelsportartikelen te kunnen pareren. En wat moet je nu kiezen? En waarom? En hoe moet je het gerei gebruiken en inzetten? En wanneer?
Het nieuwe handboek voor de sportvisser geeft deze zo belangrijke uitleg. Een greep uit enkele hoofdstuktitels: Nederlandse zeeforel is realiteit; zeelt, krachtpatser van het ondiepe; snoeken op groot water; verzamelen, de eeuwige uitdaging; vliegvissen op polderforel; dokteren aan kunstaas; geep, lang, dun en lekker; snoekbaarzen is zoeken; brasem, sportvis van allure.
Afbeeldingen
Ketting, Kees - Het nieuwe handboek voor de sportvisser.
J.M. v/d Meer Alphen aan den Rijn

LET OP: bevestigingen komen soms in de spambox terecht
De boeken worden goed verpakt in een stevige kartonnen verpakking.
Aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland.
Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd en betaalt u maximaal 5.95 euro (binnen Nederland )
Naar België zullen de verzendkosten meestal 7.95 euro bedragen.
Verzending vindt plaats met postnl voor pakketpost kan soms voor DHL of DPD worden gekozen.
Is het verzendadres niet in Nederland, België of Duitsland dan is het minimum bestelbedrag € 15,-

Geen verzending naar de Verenigde staten

Let u vooral op het juist invullen van uw emailadres.

Privacy: De door de koper verstrekte gegevens worden door ons alleen gebruikt als verzendgegevens en contactinformatie betreffende de geplaatste bestelling. Zij worden niet gedeeld met derden.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel J.M. v/d Meer.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met J.M. v/d Meer
  • Na uw bestelling ontvangen u en J.M. v/d Meer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van J.M. v/d Meer vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • J.M. v/d Meer kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren