Titel
Beeldtaal 26 Schetsen Als Alfabet
Schrijver
Jan Van Riet
Uitgever
Revolver
Prijs
€ 40,00
Verzendkosten
€ 9,00
Meer info
Taal: Nederlands. Beeldtaal, 26 schetsen als alfabet verschijnt als dubbelnummer 3 - 4 van de 17de jaargang van het tijdschrift Revolver in een oplage van 300 exemplaren. De uitgave toont recente schetsen van Jan Vanriet. Beeldtaal bevat bovendien 4 offset-litho's, waarvan 1 gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Dit is nummer 258, 25,5 x 20 cm.
[Deze omschrijving kan vertaald zijn met AI.]
Revolver, 1990, Antwerpen
[Deze omschrijving kan vertaald zijn met AI.]
Revolver, 1990, Antwerpen
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Tanchelmus
- Na uw bestelling ontvangen u en Tanchelmus een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Tanchelmus vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Tanchelmus kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.