Titel
Max Havelaar of de Koffieveilingen der Nederlandse Handel-Maatschappij. Inleiding en verklarende noten Gerard Pijfers.
Schrijver
MULTATULI
Taal
Nederlands
ISBN
9789052120010
Uitgever
Hoogeveen - Genk Uitgeverij Advena, naar de vijfde (tweede herziene) druk, verschenen in 1881 bij Elsevier te Rotterdam.
Prijs
€ 15,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
hardcover linnen gebonden, groot formaat, goud bedrukte band, 264 pagina's, illustraties. Omslag achterzijde band enkele lichte beschadigingen, boekwerk prachtig.
Meer info
120420111500 / wz
230120231500 b.c. / 0
230120231500 b.c. / 0
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld.
- U handelt deze order direct af met Het Alphabet
- Na uw bestelling ontvangen u en Het Alphabet een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Het Alphabet vermeld.
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen.
- Het Alphabet kan betaling vooraf vragen.
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.