Titel
The impossible image, fashion photography in the digital age
Schrijver
Sanders, Poynter, Derrick
Taal
Nederlands
ISBN
n.v.t.
Uitgever
Sanders, Poynter, Derrick
Prijs
€ 9,25
Bijzonderheden
hard cover, in nieuwstaat met wat rugverkleuring ex-bib ex.
Meer info
enkele bib stempel, zeldzaam
Tommie
Sluis
Kontroleer ook even de SPAM box. Na vooraf betaling, gaat het boek dezelfde dag op de bus volgens tarieven Post NL. Ook DHL is mogelijk, graag aangeven voor bezorgen op huisadres of afhaalpunt.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Tommie
- Na uw bestelling ontvangen u en Tommie een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Tommie vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Tommie kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.