Titel

De overweldiging der Nederlanden.

Schrijver
Uitgever

Z.p., 1941.

Prijs

45,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

4to. 51 pp.

Meer info
Gecartonneerd. Goed ex. * 'Eerste druk' van De overweldiging der Nederlanden. Origineel typescript (met 1 blad in carbondoorslag), blijkens voorwoord vertaald en bewerkt (uit de Duitstalige editie, verschenen in Zürich in 1941) en uitgegeven in bezet Nederland in 'het tweede jaar der Duitsche bezetting'. Niet in De Jong. - Bijgevoegd: De voorwaarden tot den vrede. Uittreksel uit het boek van Prof. E.H. Carr (Conditions of peace), 1942 (12 pp. gestencild).
Charbo Amsterdam

Gratis verzending binnen NL

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Charbo.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Charbo
  • Na uw bestelling ontvangen u en Charbo een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Charbo vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Charbo kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren