Titel

Leven en sterven : over euthanasie en ethiek.

Schrijver
Uitgever

Utrecht [etc.] : Het Spectrum,

Prijs

6,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1987., 21 cm. 218 p. Aula paperback 144. Filosofisch essay over de waarde van het leven en het voor en tegen van euthanasie. Euthanasie , 1e dr, Garenloos, Uitstekend

Meer info
Leven en sterven : over euthanasie en ethiek. . Rachels is hoogleraar filosofie aan de Universiteit van Alabama in Birmingham. Hij geeft in dit essay zijn visie over de waarde van het leven en de dood. Daarbij maakt hij onderscheid tussen biologisch- en biografisch leven: datgene dat ons bestaan tot l ven maakt. Voor- en tegenargumenten over doden en euthanasie worden besproken en van (duidelijk) commentaar voorzien. Het boek bevat een voorwoord van prof.dr. H. Dupuis, terwijl een korte laatste alinea de link legt tussen de beschreven Amerikaanse situatie en ons land.
Afbeeldingen
James Rachels / vert. Jet van der Mijn. - Leven en sterven : over euthanasie en ethiek.
James Rachels / vert. Jet van der Mijn. - Leven en sterven : over euthanasie en ethiek.
Utz Spijkenisse

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Utz.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Utz
  • Na uw bestelling ontvangen u en Utz een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Utz vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Utz kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren