Titel

De geheimen van Marseille. roman uit 1867

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789064078033

Uitgever

Reader Digest, Amsterdam

Prijs

6,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

gebonden, hardcover , 399 pag. in goede staat, 9789064078033 380

Meer info
Het eerste hoofdstuk van deze pas in 1993 voor het eerst in het Nederlands vertaalde feuilletonroman geeft de hoofdpersonen aan en het thema van de roman: de liefde tussen de adellijke Blanche en de bourgeois Cayol. Hij schaakt haar, verwekt een kind, maar moet vluchten en haar uiteindelijk weer achterlaten bij haar oom, die op haar geld aast. Cayol komt in de gevangenis terecht, maar zijn broer poogt met 15.000 franc de bewaarder om te kopen. Een groot gedeelte van de roman is gewijd aan de pogingen aan dat geld te komen. De lezer leert daardoor Marseille, de opkomende industriestad kennen, met de vele slechte mensen en enkele brave zielen. In de revolutie van 1848 komen de hoofdpersonen elkaar in de verschillende partijen tegen, het goede overwint. Een overzichtelijk verhaal: de schrijver neemt de lezer via elke episode mee in het verhaal: spannend, vol (on)verwachte wendingen. Kleine druk, blauwe kunstlederen omslag.
Afbeeldingen
Zola, Emile - De geheimen van Marseille. roman uit 1867
boekenbinder Egmond-Binnen

Let op! Kijk ook in uw map "ongewenste mail". Soms komen berichten van Boekwinkeltjes.nl daarin terecht.

De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel boekenbinder.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekenbinder
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekenbinder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenbinder vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekenbinder kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren