Titel

Notre Dynastie.

Schrijver
Uitgever

Bruxelles

Prijs

20,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1910; EM. Rossel, Imprimeur-Editeur; 'avec la collaboration de M.Alfred Germain'; numerous ills. in b&w; 1 unfolding page; softcover; 19,5 x 29,5 cm. ; 399 pp.

Meer info
Cover is showing traces of wear. Stained on cover, spine and 65 pp. in margins. Top of spine damaged.
Afbeeldingen
Monthaye. - Notre Dynastie.
Monthaye. - Notre Dynastie.
Monthaye. - Notre Dynastie.
Monthaye. - Notre Dynastie.
Monthaye. - Notre Dynastie.
Monthaye. - Notre Dynastie.
De Boekenbeurs Middelburg

Raadpleeg voor complete beschrijvingen van de boektitels onze website: www.deboekenbeurs.com

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Boekenbeurs.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Boekenbeurs
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Boekenbeurs een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Boekenbeurs vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Boekenbeurs kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren