Titel
The Symbolic Pig. An Anthology of Pigs in Literature and Art
Schrijver
Sillar, F.C. & Meyler, R.M.
Taal
Engels
Uitgever
Oliver and Boyd, London
Prijs
€ 12,50
Bijzonderheden
1961, 1e druk, hardcover, 193 p., veel foto's deels in kleur, stofomslag flink beschadigd, voorts in goede staat
Meer info
"Geschiedenis van de symboliek van het varken"
Gomballenfabriek
Zoetermeer
Reactie normaal gesproken binnen 3 werkdagen.
Bestellingen boven €50 geen verzendkosten.
Afhalen kan in Zoetermeer.
Verzendkosten tussen 3,75 en 4,25 voor brievenbus, max €7,75 bij een pakket (afhankelijk van aanbieder en of afgiftepunt). Dit kan dus ook goedkoper uitvallen.
Voor het buitenland gelden andere, hogere verzendtarieven, al denken wij graag mee.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Gomballenfabriek
- Na uw bestelling ontvangen u en Gomballenfabriek een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Gomballenfabriek vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Gomballenfabriek kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.