Titel
Terwijl Engeland slaapt - Beschrijving:
Schrijver
Leavitt, David
Taal
Nederlands
Uitgever
De Harmonie, Amsterdam 1993
Prijs
€ 3,00
Bijzonderheden
Kloeke paperback, 324 blz. Prima staat.
Meer info
Historische roman die speelt in de jaren dertig, met als achtergrond de Spaanse burgeroorlog en het opkomend fascisme in Duitsland. De verteller is een jonge Engelse schrijver van goede komaf, die zichzelf angstvallig voorhoudt dat zijn homoseksualiteit slechts een voorbijgaande fase in zijn leven is. Maar op een dag wordt hij gedwongen een keus te maken.
Afbeeldingen
ALSNOG
West Betuwe
Verzending voor 3,75 geldt ook voor gecombineerde verzending: boeken die op een en dezelfde dag worden besteld (pakket, afhaalservice). Maak voor thuisbezorging van een pakket 1 euro meer over, dus 4,75. Voor verzending buiten Nederland gelden andere verzendkosten.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met ALSNOG
- Na uw bestelling ontvangen u en ALSNOG een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van ALSNOG vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- ALSNOG kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.