Titel

Twee in een. Hoe God samenkomt met zijn volk (de grondvraag van de liturgie)

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789024202232

Uitgever

Kok ten Have, Uitgeefmaatschappij

Prijs

7,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

45pp 1e druk 1987 Apeldoornse Studies No. 14 paperback, goede staat

Meer info
In dit deel uit de bekende serie 'Apeldoornse Studies' onderzoekt Dr. T. Brienen de fundamentele vraag van de liturgie: hoe vindt de ontmoeting tussen God en Zijn volk plaats in de eredienst? De auteur biedt een heldere terreinverkenning en een diepgaande theologische bezinning op de structuur en de inhoud van de kerkdienst, met specifieke aandacht voor de gereformeerde traditie. De tekst is gebaseerd op een voordracht gehouden voor christelijke gereformeerde predikanten. Een essentieel werkje voor iedereen die geïnteresseerd is in liturgiek en de geschiedenis van de eredienst in Nederland.

Reeks: Apeldoornse Studies (AS)
Uitgever: J.H. Kok, Kampen (in opdracht van de Theologische Hogeschool van de Christelijke Gereformeerde Kerken in Nederland)
Uitgever: J.H. Kok, Kampen (in opdracht van de Theologische Hogeschool van de Christelijke Gereformeerde Kerken in Nederland)

Goede staat. Rug onverkleurd, pagina's schoon en stevig in de binding. Net boek! Zonder inschrijvingen, ezelsoren, vlekken. Gaaf exemplaar.

​Theologie
​Liturgiek
​Eredienst
​Christelijke Gereformeerde Kerken (CGK)
​Apeldoornse Studies
​Teunis Brienen
​Kerkgeschiedenis
​Liturgie
​Gereformeerd
​TUA (Theologische Universiteit Apeldoorn)
Afbeeldingen
Brienen - Twee in een. Hoe God samenkomt met zijn volk (de grondvraag van de liturgie)
Brienen - Twee in een. Hoe God samenkomt met zijn volk (de grondvraag van de liturgie)
Brienen - Twee in een. Hoe God samenkomt met zijn volk (de grondvraag van de liturgie)
OASE Smilde

Welkom! In dit boekwinkeltje vindt u vooral romans en studieboeken (christelijk of neutraal).
Verzendkosten per boek in Nederland 3.75 euro (brievenbuspakketje PostNL) of 4.45 euro (verzending naar afhaalpunt DHL of Mondial Relay) als het niet in de brievenbus past. Gratis afhalen in Smilde is mogelijk. Prijsafspraken maken en meerdere boeken per pakket verzenden is mogelijk.
De opbrengst van dit boekwinkeltje gaat naar de voortgezette Gereformeerde Kerk Assen e.o. 'Oase'.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel OASE.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met OASE
  • Na uw bestelling ontvangen u en OASE een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van OASE vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • OASE kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren