Titel

In het teken van de slang

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789057134685

Uitgever

Ooievaar, Uitgeverij

Prijs

4,95(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1998, 330pp, paperback

Meer info
Licht beschadigde omslag, vlekken voor- en achterin, verkleurd boekblok, verder in goede staat,

In een ziekenhuis in Sydney wordt een bewusteloos meisje binnengebracht. Ze zweeft op het randje van de dood na de beet van een niet-geidentificeerde slang. Wanneer dienstdoend arts en slangendeskundige Annika Niebuhr het resultaat van een laboratoriumproef ziet, twijfelt ze geen moment: het gaat om het gif van een slang die in Australië niet voorkomt. Iemand moet hebben geprobeerd het meisje te vermoorden.

Niet veel later wordt een goede vriend van Annika, een hersenspecialist die voor de Australische inlichtingendienst werkt, dood aangetroffen. Zelfmoord volgens de politie. Maar als Annika twee hersenscans krijgt toegestuurd waarop ze het handschrift van haar vriend herkent, besluit ze de zaak tot op de bodem uit te zoeken. Al snel wordt haar duidelijk dat ze tegenover een grote en machtige vijand staat, die een duister spel speelt waarin ook zij een rol heeft toebedeeld gekregen.
Afbeeldingen
Larsen, M. - In het teken van de slang
De Leeswolf Assen

Wij berekenen de verzendkosten zoals DHL ons berekent. Na uw bestelling informeren wij u over de kosten en verzoeken wij u vooraf te betalen.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Leeswolf.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Leeswolf
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Leeswolf een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Leeswolf vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Leeswolf kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren