Titel

Winnen zo doe je dat / antwoorden op 74 belangrijke businessvragen

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789027444363

Uitgever

Spectrum

Prijs

5,00

Bijzonderheden

2007, 223pp, paperback

Meer info
Na het verschijnen van de wereldwijde bestseller Winnen zijn Jack en Suzy Welch overstelpt met vragen van studenten, managers en ondernemers. Vragen over allerlei aspecten van het bedrijfsleven zoals leiderschap, wereldwijde concurrentie, lastige bazen en het organiseren van teamwork. Verrassende, dwingende, uitdagende en in alle gevallen oprechte vragen.
Gefascineerd door de reacties en de grote rol die werk inneemt voor velen, besloten Jack en Suzy Welch de belangrijkste vragen te beantwoorden. Het resultaat staat in dit boek: Winnen: zo doe je dat.
WINNEN: ZO DOE JE DAT
Jack & Suzy Welch
Jack en Suzy Welch vormen een uniek auteursechtpaar. Jack is uitgeroepen tot 'manager van de eeuw', omdat onder zijn leiding General Electric uitgroeide tot de grootste onderneming ter wereld. Suzy Welch was de uitgeefster van Harvard Business Review, het beste businesstijdschrift ter wereld. Tegenwoordig is ze uitgeefster van het blad O, waarin ze aandacht besteedt aan werkomgeving en carrièrevraagstukken.
DE PERS OVER WAAR HET OM GAAT
(...) de autobiografie van dé topman alom uitgeroepen tot de nieuwe businessklassieker.' de Volkskrant
Afbeeldingen
Welch, S. - Winnen zo doe je dat / antwoorden op 74 belangrijke businessvragen

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel schrijvershoekje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met schrijvershoekje
  • Na uw bestelling ontvangen u en schrijvershoekje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van schrijvershoekje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • schrijvershoekje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren