Duveltje is momenteel afwezig,Duveltje heeft de volgende melding achtergelaten:
wij zijn er even niet. Pinkstervakantie.bestellingen worden na 25-5-2026 verwerkt
De verkoper verwacht te reageren na 26-05-2026
wij zijn er even niet. Pinkstervakantie.bestellingen worden na 25-5-2026 verwerkt
De verkoper verwacht te reageren na 26-05-2026
Titel
De Complete Brein Workout . ( Haal het maximum uit je hersenen . )
Schrijver
Carter , Philip . Ken Russell
ISBN
9789044719833
Uitgever
Deltas
Prijs
€ 7,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2002-208 pp. Paperback in prima staat
Meer info
Het is wetenschappelijk aangetoond dat we maar een fractie van onze hersenen gebruiken, het overgrote deel blijft ons hele leven onbenut! Maar dat neemt niet weg dat we, net zoals een atleet zijn spierkracht en uithoudingsvermogen ontwikkelt, door regelmatige oefening ook ons intellectuele vermogen kunnen verbeteren en een optimale mentale fitheid kunnen bereiken. Dit boek biedt een echte workout voor de hersenen en bevat een heleboel nieuwe tests die uw IQ en denkvermogen tot het uiterste zullen drijven. Met de vraagstukken en oefeningen in dit boek traint u niet alleen uw geheugen, maar ook uw creativiteit, logisch inzicht en uw vermogen om problemen snel te analyseren en op te lossen. Ga met dit boek de uitdaging met uw eigen brein aan en breng uw intellectueel vermogen in topconditie! De auteurs Ken Russell en Philip Carter schreven al meer dan honderd boeken met puzzels, kruiswoordraadsels en IQ-tests.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Duveltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Duveltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Duveltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Duveltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.