Titel

William Morris Father of Modern Design and Pattern

Schrijver
Taal

Engels

Uitgever

PIe Books, 2013

Prijs

27,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1e dr. Ppback met prachtig omslag en schitterende illustraties. Uitmuntend exemplaar NIEUW !!!

Meer info
Tekst Japans/Engels
Afbeeldingen
Unno, Hiroshi - William Morris  Father of Modern Design and Pattern
Quasimodo Dordrecht

Bij verzending is het risico voor de koper.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Quasimodo.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Quasimodo
  • Na uw bestelling ontvangen u en Quasimodo een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Quasimodo vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Quasimodo kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren