Titel
Droste de geschiedenis van de Haarlemse cacao- en chocoladefabriek aan het Spaarne
Schrijver
Annemarie Ebeling, Wies Hering
Taal
Nederlands
ISBN
9060764331
Uitgever
De Vrieseborch
Prijs
€ 10,00
Bijzonderheden
1997 Paperback Als nieuw
Meer info
Droste de geschiedenis van de Haarlemse cacao- en chocoladefabriek aan het Spaarne van Annemarie Ebeling, Wies Hering is een uitgave binnen zijn genre en biedt inhoud en context die interessant is voor liefhebbers en verzamelaars.
Droste, voluit Droste B.V. Vaassen, is een in 1863 in Haarlem opgerichte Nederlandse chocoladeproducent.
Droste, voluit Droste B.V. Vaassen, is een in 1863 in Haarlem opgerichte Nederlandse chocoladeproducent.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Verzamelaarskabinet
- Na uw bestelling ontvangen u en Verzamelaarskabinet een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Verzamelaarskabinet vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Verzamelaarskabinet kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.