Titel

Dutch Graphic Design A Century of Innovation

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9780500512852

Uitgever

Thames & Hudson

Prijs

10,00

Bijzonderheden

2006 Hardcover Als nieuw

Meer info
Dit boek biedt een rijk geïllustreerd overzicht van de systematische Nederlandse grafische vormgevingsgeschiedenis van 1890 tot heden. Boordevol werk van de grootste vertegenwoordigers, waaronder Jan Toorop, Theovan Doesburg, Piet Zwart en vele anderen, presenteert dit boek een visueel spektakel dat alle grafisch ontwerpers, kunstenaars en kunst- en designhistorici zullen bekoren.

Jean Theodoor (Jan) Toorop, was een van de belangrijkste Nederlandse beeldend kunstenaars uit de periode 1880-1910, de grootste in het tijdvak tussen Van Gogh en Mondriaan. Aanvankelijk schilderde hij in impressionistische stijl, maar na het pointillisme ontwikkelde hij zich tot symbolistisch schilder, met dien verstande dat hij in eenzelfde tijdsbestek in beide stijlen werk produceerde. Toorop was ook actief als portrettekenaar en ontwierp keramiek, reclameaffiches en boekbanden. De Nederlandse art nouveau wordt vaak met zijn werk geassocieerd.
Afbeeldingen
Alston W. Purvis, Cees de Jong - Dutch Graphic Design A Century of Innovation

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Verzamelaarskabinet.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Verzamelaarskabinet
  • Na uw bestelling ontvangen u en Verzamelaarskabinet een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Verzamelaarskabinet vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Verzamelaarskabinet kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren