Titel

Bunyan in beeld

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789076466156

Uitgever

Johannes Multimedia

Prijs

6,70(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

gebonden boek / 2003, 200pag / mooi exemplaar, snel en goed verpakt leverbaar / zie "meer info" voor een samenvatting

Meer info
Samenvatting
Dit prachtige, geheel in kleur uitgevoerde fotoboek biedt delezer een bijzondere kijk op het leven en wek van John Bunyan.
Bunyan wordt van zijn verlorenheid overtuigd op de Green te Elstow. Gebogen onder zijn zondepak komt hij in aanraking met godvrezende vrouwen die met hun predikant Grifford in contact brengen. Diens onderwijs wordt rijk gezegend en John Bunyan wordt geroepen tot het predikambt; hij komt echter in de gevangenis terecht. Daar schrijft Bunyan het ene boek na het andere. Zijn 'Christenreis' komt tot stand, waarin hij veel beelden uit Elstow, Bedford en omgeving verwerkt.
Veel van wat Bunyan bij het schrijven van het wereldberoemde boek 'De Christenreis' voor ogen stond, kunnen wij nu nog bekijken. Dit boek neemt ons mee naar Bunyans geboorteland, met zijn vele Bunyan-monumenten. Een schat aan toeristische informatie, routebeschrijvingen, kaarten en foto's - hoofdzakelijk verzorgd door Arjo van der Graaff, de bekende fotograaf uit Dirksland - maken dit boek ook uitermate geschikt als gids tijdens een Bunyanreis.
functie-elders Gramsbergen

Graag geven wij onze boeken een "nieuwe kans" op een "functie elders". Na bestelling ontvangt u z.s.m van ons een bevestiging met betaalgegevens. Na betaling wordt het boek z.s.m verzonden. Geen bericht ontvangen ? Controleer dan aub uw spam. Soms komt het voor dat een boek reeds verkocht is via een ander verkoopkanaal of op een boekenmarkt. Bij voorbaat onze excuses voor dit ongemak.
Ons complete aanbod vindt u door door rechtsboven (zoeken) de naam functie-elders in te vullen. Meerdere boeken tegelijk in één koop verzacht -enigszins- de financiële pijn van de verzendkosten.
Afhalen om de verzendkosten te besparen is mogelijk na onderling overleg.

Ongezien een boek verkopen is een zaak van wederzijds vertrouwen. Ons streven is dat vertrouwen waar te maken !

ACTIE !!! Tijdelijk krijgt u bij bestelling van 3 of meer boeken 20% KORTING !!!

Alle boeken van functie-elders

Deze boekwinkel is aanwezig op de boekenmarkt in Diever op 25-05-2026


Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel functie-elders.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met functie-elders
  • Na uw bestelling ontvangen u en functie-elders een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van functie-elders vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • functie-elders kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren