Titel

De dikke Baobab - Een reis door Madagaskar -

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789038921921

Uitgever

Elmar 2013

Prijs

16,95(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

paperback, 260 blz, in goede staat (stickertje op schutblad)

Meer info
“Madagaskar! Een naam die alleen al door zijn exotische klank reisverlangens oproept … En inderdaad heeft het Rode Eiland de bezoekers veel te bieden, zoals Frank van Rijn tijdens zijn tien-weekse fietstocht heeft ervaren: rijstterrassen zoals in Zuidoost- Azië, savanneland met baobabs zoals in Afrika, nationale parken met geërodeerde rotspartijen zoals in de Verenigde Staten, en … wouden met lemuren, heel bijzondere apen zoals nergens ter wereld.
Maar niet alleen de natuur is boeiend. Ook in cultureel opzicht is veel te zien en te beleven. Zo maakt Frank een famadihana-ceremonie mee, een groot kleurrijk ‘feest’ waarbij de overledenen van een dorp opgegraven en opnieuw begraven worden en kwam hij op een 450 km lange zandweg langs vele graven van de Mahafaly-stam, die versierd zijn met kunstig gesneden houten alo-alo’s, een soort totempalen. ..."
Afbeeldingen
Rijn, Frank van - De dikke Baobab - Een reis door Madagaskar -
Reis-boek.nl Deventer

GEEN REACTIE ONTVANGEN? CHECK AUB SPAMBOX.
Verzending binnen Nederland is nog steeds gratis: brievenbuspakjes naar huisadres, pakketpost naar DHL Servicepunt. Buitenland: vraag prijsopgave.

Na bestelling ontvangt u een betaalverzoek. We verpakken duurzaam en degelijk en hergebruiken schoon verpakkingsmateriaal.

met hartelijke groet, Anne Janmaat / veel méér reis- en kunstboeken (vanaf € 7,95 incl verzending) op www.Reis-boek.nl

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Reis-boek.nl.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Reis-boek.nl
  • Na uw bestelling ontvangen u en Reis-boek.nl een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Reis-boek.nl vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Reis-boek.nl kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren