Titel
“Ontaarde Kunst”
Schrijver
Aretino, P.
Taal
Nederlands
Uitgever
“De Driehoek”, ‘s Graveland
Prijs
€ 7,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1945, gebonden, gekartonneerd, 50 pp., z/w-ill. Conditie: matig, vergeeld, gebruikssporen.
Meer info
Kunstkritisch pamflet door Paul Citroën onder het pseudoniem P. Aretino, handelend over o.a. het werk van Raoul Hynkes, Pyke Koch en A.C. (Carel) Willink.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Ekphrasis
- Na uw bestelling ontvangen u en Ekphrasis een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Ekphrasis vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Ekphrasis kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.