Titel
Wat poëzie is
Schrijver
Mulisch , Harry
Taal
Nederlands
Uitgever
Prijs
€ 22,50
Bijzonderheden
1978 Gebonden Uitstekend
Meer info
"Wat poëzie is" is een bijzonder essay van Harry Mulisch, geschreven in 1978 en uitgegeven ter ere van de 70ste verjaardag van de auteur. Dit bibliofiele uitgave, gedrukt op pordenone papier en gebonden in daimel, reflecteert op de essentie en de betekenis van poëzie vanuit het unieke perspectief van Mulisch. De bundel is uitgegeven door CAHIER in Groningen en is voorzien van illustraties van Pieter Janszoon Saenredam. Door de beperkte oplage van 1500 exemplaren is het een gezocht item voor verzamelaars van Mulisch's werk en bibliofiele uitgaven.
Trefwoorden:
Harry Mulisch, Poëzie, Essay, Bibliofiel, Literatuur, Nederlandse literatuur, Jubileumuitgave, Saenredam, Beperkte oplage.
Trefwoorden:
Harry Mulisch, Poëzie, Essay, Bibliofiel, Literatuur, Nederlandse literatuur, Jubileumuitgave, Saenredam, Beperkte oplage.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Verzamelaarskabinet
- Na uw bestelling ontvangen u en Verzamelaarskabinet een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Verzamelaarskabinet vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Verzamelaarskabinet kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.