Titel

Edison uitvinder van de moderne wereld

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789089987723

Uitgever

Librero

Prijs

8,00

Bijzonderheden

Genaaid Zeer Goed

Meer info
Zoals van zoveel mensen die de wereld veranderen, werd van Thomas Edison (1847-1931) in zijn jonge jaren niet veel verwacht. Hij was de jongste van zeven kinderen, hij was ziekelijk en snel afgeleid, en bovendien had hij gehoorproblemen. Zijn vader vreesde dat hij achterlijk was. Maar de nieuwsgierige Edison ontpopte zich al vroeg tot uitvinder en bleek een gretige alleslezer. Als gedreven ondernemer verkocht hij op zijn twaalfde al kranten en snoep. Dankzij zijn zakeninstinct, zijn scherpe wetenschappelijke geest en zijn tomeloze ambitie werd Edison de belangrijkste uitvinder van het eind van de negentiende en het begin van de twintigste eeuw. Deze fascinerende biografie vertelt hoe Edison: • concurreerde met andere grote uitvinders, zoals Tesla en Westinghouse • met zijn gloeilamp de duisternis van de w ereld verlichtte • de b rute kracht van elektriciteit losliet op een olifant • het eerste moderne t echnische bedrijf en de eer ste filmstudio oprichtte • alleen al in de Verenigde Staten meer d an duizend patenten verwierf • van alles en nog w at maakte, van een stemmachine tot de fonograaf Thomas Edison: uitvinder van de moderne wereld is het levendig geschreven en rijkgeïllustreerde verhaal over een inventieve en nieuwsgierige jongen uit Ohio die graag nieuwe snufjes uitvond en die de wereld onherkenbaar veranderde.

Trefwoorden: Kent, J. David, Naslagwerken
Afbeeldingen
Kent, J. David - Edison uitvinder van de moderne wereld

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Verzamelaarskabinet.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Verzamelaarskabinet
  • Na uw bestelling ontvangen u en Verzamelaarskabinet een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Verzamelaarskabinet vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Verzamelaarskabinet kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren