Titel

Onstuimig geslacht - Het levensverhaal van Richard Leeuwenhart

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Ad. M.C. Stok / Zuid-Hollandsche Uitgevers Maatschappij Den Haag.

Prijs

3,75(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1955

Meer info
Historische roman over een koning die op kruisvaart ging : Richard Leeuwenhart. Richard I Leeuwenhart was koning van Engeland van 1189 tot 1199 en nam als kruisvaarder deel aan de Derde Kruistocht. Hij was de derde zoon van Hendrik II en Eleonora van Aquitanië. Hij leefde van 1157-1199. Boek is in goede staat, stofomslag in matige staat, zie foto. Uitgave van De Zuid-Hollandsche Uitgevers Maatschappij uit 1955.
Afbeeldingen
Campbell Barnes, Margaret - Onstuimig geslacht - Het levensverhaal van Richard Leeuwenhart
Campbell Barnes, Margaret - Onstuimig geslacht - Het levensverhaal van Richard Leeuwenhart
Campbell Barnes, Margaret - Onstuimig geslacht - Het levensverhaal van Richard Leeuwenhart
De Pastorie Ten Boer

Een vriendelijk verzoek : houd ook uw spambox of ongewenste mailbox in de gaten, het gebeurt namelijk regelmatig dat mijn reactie daarin terecht komt. Met vriendelijke groet Thea

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Pastorie.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Pastorie
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Pastorie een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Pastorie vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Pastorie kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren