Titel

De slag om Duitsland. 1944 -1945.

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789050186520

Uitgever

Balans

Prijs

12,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2005, 759pp, paperback, met fotokaternen. Vertaling: Fred Hendriks. (enkele gebruiksvlekjes op snee)

Meer info
In De slag om Duitsland staan de laatste maanden van de Tweede Wereldoorlog centraal: de vernietiging van Hitler- Duitsland. Max Hastings raadpleegde archieven in vier landen en sprak vele ooggetuigen om deze fascinerende militaire geschiedenis te kunnen schrijven, die tegelijkertijd de grootste menselijke tragedie is van de twintigste eeuw. Sommige episodes, zoals Arnhem en de hongerwinter, zijn bekend, maar worden door de auteur in een nieuw licht geplaatst. Andere, zoals de vernietigende opmars van het Rode Leger door Oost-Pruisen, waardoor zeker een miljoen mensen de dood in werden gedreven, zijn in het westen niet of nauwelijks bekend.
In deze meeslepende reconstructie onderzoekt de auteur de grote menselijke en militaire vragen. Waarom hebben de Geallieerden de oorlog niet gewonnen in 1944, toen ze veel sterker waren dan Duitsland? Waarom hadden de Russen de beste generaals? Hoe was het om te vechten in het Engelse, Amerikaanse, Duitse en Sovjet-leger?
De slag om Duitsland omvat het lot van meer dan honderd miljoen mensen, jong en oud, mannen en vrouwen. Op basis van zijn omvangrijke research geeft de auteur tal van nieuwe en belangwekkende inzichten over de invloed die de grote historische gebeurtenissen hadden op de levens van gewone soldaten en burgers.
De boekenzolder Sellingen

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De boekenzolder.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De boekenzolder
  • Na uw bestelling ontvangen u en De boekenzolder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De boekenzolder vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De boekenzolder kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren