Titel
Brieven aan een atheïst. The Dawkins letters.
Schrijver
Robertson, David
Taal
Nederlands
ISBN
9789055603886
Uitgever
Vuurbaak, Barneveld.
Prijs
€ 6,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2008, 144pp, paperback. Vertaling: Peter van Daalen.
Meer info
David Robertson heeft een gedegen christelijk antwoord geschreven op het boek God als misvatting van Richard Dawkins, een fervent atheïst. In heldere en toegankelijke taal ontmaskert hij de moderne 'atheïstische mythen' over het geloof. Trefzeker prikt hij talloze redeneringen door waarop bij velen het verzet tegen het geloof is gebaseerd. Met zijn ruime ervaring als debater, schrijver en pastor heeft Roberston de vaardigheden om dit aan een breed publiek duidelijk te maken. Zijn boek is concreet en toegankelijk, waardoor het boek voor velen een waardevolle bijdrage zal vormen.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De boekenzolder
- Na uw bestelling ontvangen u en De boekenzolder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De boekenzolder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De boekenzolder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.