Titel
Die Gebärden der gehörlosen
Schrijver
Hellmuth Starcke en Günter Maisch
Taal
Duits
Uitgever
Deutsche Gesellschaft zur Förderung der Hör-Sprach-Geschädigten
Prijs
€ 19,50
Bijzonderheden
herdruk 1977, 479 blz. Plastic hardcover. Lichte inscheuring onderkant rug. Naamstempeltjes voorin en achterin. Lichte verkleuring witte bladzijdes, verder onbeschreven en netjes..
Meer info
Het boek is uitgegeven door de Deutsche Gesellschaft zur Förderung der Hör-Sprach-Geschädigten e.V. in Hamburg en combineert theoretische uitleg met praktische oefeningen. Dankzij de overzichtelijke structuur en heldere instructies kunnen lezers de gebaren stap voor stap oefenen en toepassen in de dagelijkse communicatie met doven.
Dit naslagwerk is ideaal voor studenten, docenten, tolken en iedereen die interesse heeft in gebarentaal en communicatie met doven. Het biedt een toegankelijke manier om de Duitse gebarentaal onder de knie te krijgen en is een waardevolle aanvulling op educatieve materialen over gebaren en dove cultuur.
Afbeeldingen
Bestellingen worden (na betaling) zo snel mogelijk verzonden, meestal dezelfde (werk)dag nog. U kunt via Ideal betalen of met bankgegevens die we per mail kunnen sturen. Bij meerdere bestellingen betaal je slechts één keer verzendkosten. Verzendkosten naar België en Duitsland: 9,00 euro (tot max 10 boeken). Als u bestelling is verzonden ontvangt u van ons een email met verzendgegevens, mocht u geen mail ontvangen, check dan even uw spam-folder soms belanden onze berichten daarin. Voor vragen: 06-450 46 409 of info@mijntweedehandsboek.nl.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Literno
- Na uw bestelling ontvangen u en Literno een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Literno vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Literno kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.