Titel

Art Nouveau in het Rijksmuseum

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789086890606

Uitgever

Rijksmuseum Amsterdam

Prijs

30,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

zeer goede staat

Meer info
"Art Nouveau in het Rijksmuseum" is een boek van Jan Daniel van Dam; Jan Jaap Heij. Het is uitgegeven door Rijksmuseum Publishing. Deze editie verscheen in 2010. Dit werk telt 223 pagina's. Het is geschreven in het Nederlands. Het formaat is 283x246x22.
Frederik Amstelveen

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Frederik.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Frederik
  • Na uw bestelling ontvangen u en Frederik een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Frederik vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Frederik kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren