Titel
Van Dongen
Schrijver
Jean Melas Kyriazi.
Taal
Frans
Uitgever
Harmonies et Couleurs in Lausanne, in 1976.
Prijs
€ 66,00
Bijzonderheden
Gebonden in goede staat
Meer info
Nadat hij op jonge leeftijd naar Parijs trok, trad de Nederlandse kunstenaar in het circus op als worstelaar, sloot vriendschap met Picasso en verkende het impressionisme. Toch verwierf hij vooral bekendheid door zijn nauwe verbondenheid met de Fauves en zijn vrouwenportretten, waarin het mondaine leven van Montmartre tot uitdrukking komt.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Musa
- Na uw bestelling ontvangen u en Musa een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Musa vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Musa kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.