Titel
FLOW en de kunst van het zakendoen. Zeven vitale inzichten voor topverkopers, ondernemers en managers
Schrijver
Bommerez, Jan & Zijtveld, Kees van
Taal
Nederlands
ISBN
9789077341148
Uitgever
Nieuwe Dimensies
Prijs
€ 15,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2010, 1e druk, paperback, 328 pp. Voorwoord: Yolanda Eijgenstein.
Meer info
Hij die in FLOW is, voelt zich gelukkig, zegt Jan Bommerez. Als een mens kan zijn wie hij echt is, kan hij zijn potentieel ten volle ontplooien en is hij spontaan en creatief. Hoe kunnen we deze staat bereiken? Daarover gaat dit boek.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De boekenzolder
- Na uw bestelling ontvangen u en De boekenzolder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De boekenzolder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De boekenzolder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.