Titel

Wat maakt een verzetsheld?

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789083117645

Uitgever

De Correspondent

Prijs

3,50

Bijzonderheden

2021, 69 pp., paperback, nieuw

Meer info
In normale tijden heeft een land maar weinig helden nodig. Maar wat als de tijden niet normaal zijn? Dit is het verhaal van Arnold Douwes, een van de grootste verzetsstrijders van Nederland.
Rutger Bregman is historicus en schrijver van bestsellers als Gratis geld voor iedereen (2014) en De meeste mensen deugen (2019).
Afbeeldingen
Rutger Bregman - Wat maakt een verzetsheld?
Rutger Bregman - Wat maakt een verzetsheld?
Monnikenwerk Waalwijk

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Monnikenwerk.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Monnikenwerk
  • Na uw bestelling ontvangen u en Monnikenwerk een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Monnikenwerk vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Monnikenwerk kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren