Titel

Het voorbestemde toeval

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789023401612

Uitgever

De Bezige Bij

Prijs

4,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2005, 1e druk, 201pp, paperback met flappen, als nieuw

Meer info
Er is geen auteur die zichzelf zo lijkt prijs te geven in zijn werk als Harry Mulisch. In 'Siegfried' wordt het hoofdpersonage bijvoorbeeld als volgt beschreven: 'Hij droeg een groenig tweed pak met vest, dat tot taak leek te hebben zijn lange, smalle, breekbare, welhaast doorzichtige lichaam bij elkaar te houden.' Ogenblikkelijk verrijst de gestalte van de schrijver voor het oog van de lezer, maar tegelijk weet deze dat bij Harry Mulisch niets is wat het lijkt, en niets lijkt op wat het is.In de gesprekken die Marita Mathijsen met Harry Mulisch voerde, probeerde ze deze paradox te doorgronden. Beiden doorbreken de strikt literaire benadering van auteur en werk, waardoor er een nieuw licht wordt geworpen op tal van biografische aspecten uit het leven van Harry Mulisch.
Afbeeldingen
Mathijsen, Marita - Het voorbestemde toeval
De Diamant Benschop

Verzendkosten in Nederland:
PostNL
Brievenbuspakje: 4,40 euro
Pakket: 7,00euro naar huisadres of 6,75 euro naar een PostNL afhaalpunt

DHL:
Brievenbuspakje: 4,50 euro
Pakket: 6,95 euro naar huisadres of 4,45 naar een DHL afhaalpunt
DPD:
Brievenbuspakje: 5,20 euro
Klein pakket: 6,50 euro
Groot pakket: 7,60 euro

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De Diamant.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De Diamant
  • Na uw bestelling ontvangen u en De Diamant een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De Diamant vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De Diamant kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren