Titel
Kennis, kunstjes en kunnen / kermis: de wondere wereld van glans en glitter
Schrijver
Jacobs, J.
Taal
Nederlands
ISBN
9789058750525
Uitgever
SUN
Prijs
€ 7,50
Bijzonderheden
240pp, als nieuw, bibliotheek boek: niet zichtbaar overigens, keurige harde kaft
Meer info
Een kerkwijding of een intocht met relikwieën was een feestelijke gebeurtenis waar veel volk op afkwam. Daardoor stroomden van heinde en verre kooplui toe om hun waren aan de man te brengen. Maar ook rondtrekkende toneelspelers, zangers, acrobaten, dierentemmers, kwakzalvers en uitvinders zorgden ervoor dat ze erbij waren. Drank vloeide rijkelijk en snoepwaar was in overvloed aanwezig. Uit de kermis zijn het circus, de dierentuin, het theater, het museum en de bioscoop ontstaan. Hoe dit zo kwam, leest u deze geschiedenis van de kermis.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Maalstroom
- Na uw bestelling ontvangen u en Maalstroom een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Maalstroom vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Maalstroom kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.