Titel

Ooggetuigen van de gouden eeuw in meer dan honderd reportages. Geïllustreerde editie.

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Bert Bakker, 2005

Prijs

10,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

paperback, 269 blz.

Meer info
De beeldenstorm, het ontzet van Leiden en de moord op Willem van Oranje - het zijn legendarische momenten uit de Nederlandse vrijheidsoorlog, die het begin van een ongekende bloeiperiode markeren: de Gouden Eeuw. Het was een tijd waarin de Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden met ontzag werd gadegeslagen en de VOC de lakens uitdeelde op de wereldzeeën. Het waren mooie jaren voor avonturiers: ontdekkingsreizen, veldtochten en zeeslagen stonden borg voor spektakel. En telkens waren er individuen die aan het papier toevertrouwden wat ze zagen. In Ooggetuigen van de Gouden Eeuw heeft René van Stipriaan hun opmerkelijkste verslagen bij elkaar gebracht.
Afbeeldingen
R. van Stipriaan - Ooggetuigen van de gouden eeuw in meer dan honderd reportages. Geïllustreerde editie.
de verrekijker Houten

De prijzen zijn exclusief de verzendkosten.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel de verrekijker.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met de verrekijker
  • Na uw bestelling ontvangen u en de verrekijker een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van de verrekijker vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • de verrekijker kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren